tel: 509 569 955    e-mail: lizaki@lizaki.com.pl

    • Jesteśmy od 23 lat producentem ręcznie wykonywanych lizaków. Specjalizujemy się w produkcji lizaków walentynkowych. Posiadamy unikalne wzory. Ręczne wykonanie nadaje naszym lizakom niepowtarzalny charakter i unikatowość, tak dzisiaj docenianą przez klientów. Jednocześnie spełniamy wszelkie wymagania nowoczesnego handlu. Mamy szerokie doświadczenia z dużymi klientami sieciowymi,hurtowymi, firmami dystrybucyjnymi, drogeriami. Potrafimy poruszać się w nowoczesnych kanałach dystrybucji. Zapewniamy świetnie rotujący produkt. Naszą specjalnością są akcje promocyjne in-out.

 

  • Lizaki reklamowe to nasza druga wiodąca gałąź produkcji. Są doskonałym nośnikiem informacji. Świetnie sprawdzają się na targach, eventach, wyborach i konferencjach. Wykonujemy również małe nakłady [od 500 szt]. Cena zależy od stopnia skomplikowania wzoru i zamawianej ilości. Do wyceny niezbędne jest przysłanie logo w np. pdf. Smak dostosowujemy do wymagań klienta. Wykonamy dowolny kolor. Nasze słodycze reklamowe charakteryzuje staranne wykonanie.

Unikatowe lizaki

Witamy w fabryce ręcznie wykonywanych lizaków. Lizaki i słodycze reklamowe świetnie sprawdzają się na targach, eventach, wyborach i konferencjach.

Kontakt z nami

  lizaki (@) lizaki.com.pl
  509 569 955
  Wyszyńskiego 9, 22-100 Chełm

Social Media